MenuMenu

Contacten

Contactpersonen voor uw land

Verkoop nieuwe Trailers

Ralph Disveld
Sales New Worldwide
E r.disveld@nooteboom.com
T +31 629 702 588

Verkoop gebruikte trailers

Bart Covers
Sales Used Trailers
E b.covers@nooteboom.com
T +31 653 370946

Algemeen

Edwin van Driel
Parts Sales
E parts@nooteboom.com
T +31 24 6488824
Eric Janssen
Parts Sales
E parts@nooteboom.com
T +31 24 6488824
Renee van Gennip
Parts Sales
E parts@nooteboom.com
T +31 24 6488824

Communicatie

Johan van de Water
Johan van de Water
Manager Communications & PR
E j.vd.water@nooteboom.com
T +31 24 6488807
Xander Kamphuis
Communications & PR
E x.kamphuis@nooteboom.com
T +31 24 6487312
Denise Janssen
Communications & PR
E d.janssen@nooteboom.com
T +31 246488806

Human resources

Monique Exoo
Monique Exoo
Manager HR
E m.exoo@nooteboom.com
T +31 24 6488882
ruben albers
Ruben Albers
Recruitment Coördinator
E r.albers@nooteboom.com
T +31 641 526036
Bart Hendriks
HR adviseur
E b.hendriks@nooteboom.com
T +31 24 6488884
Ardi Willems
HR adviseur
E a.willems@nooteboom.com
T +31 24 6488886

Inkoop

Ben van Kessel
Ben van Kessel
Strategic Buyer
E b.van.kessel@nooteboom.com
T +31 620 704768
Daan Wolbertus
Strategic Buyer
E d.wolbertus@nooteboom.com
T +31 24 6488952

Support

Max Hillmann
Technical Services
E aftersales@nooteboom.com
T +31 24 6488834
Willem Vrijenhoef
Technical Services
E aftersales@nooteboom.com
T +31 24 6488834
Haiko Theunisse
Technical Services
E aftersales@nooteboom.com
T +31 24 6488834

Print deze contacten

Print